ZOBACZ TAKŻE

O NAS

Właścicielem pasażu WYKLADZINA.PL jest firma Chemifarb S.A .

 Obecnie jest jedną z czołowych polskich firm zajmujących sie sprzedażą wykładzin podłogowych, mieszkaniowych jak i obiektowych. Oferta obejmuje również bogaty wybór dywanów dostępnych w każdej klasie jakościowej, chodników, paneli podłogowych, oraz wszelkie niezbędne akcesoria podłogowe obejmujące między innymi: chemię podłogową, listwy wykończeniowe, nakładki schodowe, wycieraczki oraz maty łazienkowe.

Chemifarb to firma z doświadczeniem, która zrealizowała wiele inwestycji w ramach sprzedaży kontraktowej wykładzin podłogowych.

Od 2010r. rozpoczęliśmy również świadczenie usług montażu inwestycyjnego pokryć obiektowych.

Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta. Zadowolony klient jest podstawowym elementem strategii przedsiębiorstwa i gwarancją naszego sukcesu.

Dążymy do tego, aby świadczone przez nas usługi przekraczały wymagania i oczekiwania klienta. Nasi pracownicy znają obowiazujące standardy na rynku wyposażenia wnętrz i pomogą w wyborze najlepszego produktu.

Naszymi dostawcami są najbardziej renomowani producenci światowi z branży pokryć podłogowych i wykończeniowych.Tylko nasza  firma dostarczy państwu solidne wyposażenie w atrakcyjnej cenie.
 Towary te sprzedajemy w systemie bezpośrednich dostaw z naszysz magazynów i od producentów . Dysponując specjalistyczną kadrą ,zatrudniamy profesjonalnie wykształconych handlowców z ogromnym doświadczeniem w branży .  Pozwoliło to  nam na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z największymi producentami w Polsce  i za granicą oraz profesjonalne doradztwo przy sprzedaży na  pasażach branżowych.