ZOBACZ TAKŻE

Oszczędzasz 12%
25,99  22,98 

O nas

Właścicielem pasażu WYKLADZINA.PL jest firma iNetServis Sp. z o.o. S. K. A., działająca na rynku od 2009 roku. Jednym z jej głównych profili działalności jest świadczenie usług informatycznych z zakresu programowania aplikacji internetowych, takich jak portale, sklepy, pasaże  oraz indywidualne rozwiązania na zlecenie Klienta.

Firma zajmuję się szeroko pojętą informatyką z zakresu Internetu, świadcząc również specjalistyczne usługi, takie jak pozycjonowanie stron, katalogowanie, pisanie specjalistycznych treści branżowych, marketing Internetowy oraz obsługa firm z zakresu serwisu oprogramowania, komputerów.

W roku 2013 podjęliśmy się stworzenia na własny rachunek grupy Internetowych pasaży handlowych z branży budowlanej. Rozpoczęliśmy sprzedaż towarów budowlanych, takich jak systemy kominowe, materiały dociepleniowe i ogrodzeniowe, technika grzewcza oraz osprzęt do domu i ogrodu.

Towary te sprzedajemy w systemie bezpośrednich dostaw od producentów i dystrybutorów. Dysponując specjalistyczną kadrą informatyczną, stworzyliśmy oprogramowanie naszych pasaży uruchamiając je na unikalnych adresach internetowych w Polsce.
Zatrudniamy profesjonalnie wykształconych handlowców z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej.  Pozwoliło to  nam na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z największymi producentami w Polsce oraz profesjonalne doradztwo przy sprzedaży na poszczególnych pasażach branżowych.

W latach 2013-2016 uruchomiliśmy sprzedaż internetową towarów na adresach:

KOMINY.PL

to największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy kominowe – ceramiczne i stalowe, znanych i renomowanych marek.

OSPRZET.PL

to internetowy sklep z narzędziami, elektronarzędziami. Pasaż umożliwia zakup maszyn i urządzeń oraz artykułów takich jak: dłuta, młotki, pilniki itp. Ponadto w ofercie narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne oraz niezbędne akcesoria pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów. 

OCIEPLENIE.PL

to nowoczesny pasaż internetowy oferujący materiały termoizolacyjne i elewacyjne najlepszych i  największych producentów dostępnych na naszym rynku. Kompletna oferta materiałów do ocieplania i docieplania domów, strychów czy poddaszy w najlepszych cenach.

OGRODOWY.PL

pasaż z akcesoriami ogrodowymi, umożliwia zakup maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz artykułów takich jak: węże ogrodowe, pompy wody, systemy zraszające. Ponadto w ofercie meble ogrodowe, baseny, huśtawki i hamaki, grille oraz niezbędne akcesoria pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów. Urządzanie ogrodu tylko z nami.

OGRODZENIE.PL

to największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy ogrodzeniowe znanych i renomowanych marek, takich jak: CJ BLOK, Bruk-Bet, Joniec. Specjalizujemy się w doradztwie i sprzedaży ogrodzeń różnego typu. Atrakcyjne ceny oraz kompleksowa obsługa zaspokajają potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

OGRZEWANIE.PL

najwyższej jakości sprzęt i materiały pochodzące od znanych i renomowanych producentów. W swojej ofercie posiadamy kotły i piece C.O. na paliwa stałe i kotły gazowe, grzejniki, urządzenia grzewcze, pompy oraz ogrzewanie podłogowe.


Dodatkowo pracujemy nad stroną internetową pod adresem www.wykonawstwo.pl, na której uruchomiony zostanie katalog firm, wykonujących usługi z zakresu sprzedawanych przez nas towarów. Dla naszych Klientów planujemy kompleksową obsługę, wskazując przy sprzedaży towarów firmy, które mogą jednocześnie wykonać usługi wykonawstwa zakupionych towarów.

Planowany rozwój firmy skierowany jest w głównej mierze na zwiększenie obrotów sprzedażowych towarów jak i usług.  Optymalizowanie profesjonalnej obsługi Klientów, automatyzacja procesów poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań programistycznych i innych mogących zwiększyć sprzedaż i polepszyć obsługę naszych Klientów to zadania jakie wyznaczyliśmy sobie na najbliższe lata.

Zapraszamy do współpracy

 • klientów indywidualnych
 • producentów

 


 

 

Dlaczego warto u nas kupować?

 • Jesteśmy grupą internetowych pasaży budowlanych: kominy.pl, ocieplenie.pl, ogrzewanie.pl, osprzęt.pl, ogrodzenie.pl, ogrodowy.pl
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi markami
 • Udzielamy fachowych porad
 • Od początku działalności notujemy dynamiczny wzrost i stale się rozwijamy
 

 

Gwarancja bezpiecznych zakupów

 • Dajemy gwarancję realizacji zaakceptowanych transakcji
 • Dostarczamy materiały na każdą budowę w Polsce za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich
 • Gwarantujemy bezpłatną wycenę
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi markami, które zapewniają gwarancję jakości swoich produktów
 • Zakupiony towar trafia do Państwa bezpośrednio od producentów
 • Gwarantujemy zwrot towaru lub gotówki
 • Dbamy o pozytywne rozpatrywanie reklamacji
 
 
 
 

iNetServis Sp. z o. o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
35-614 Rzeszów ul. Jana Olbrachta 36

e-mail: inet@inetservis.com.pl

Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000321300
NIP: 813 35 73 779
REGON: 180392687
Konto: bank BGŻ 23 2030 0045 1110 0000 0395 3120

 


 

INFOLINIA

+48 533 999 375

+48 17 854 21 64